Burada potansiyel müşterilerinizin aklına gelebilecek en yaygın soruları yanıtlamalısınız. İade politikanız, ürün garanti bilgileri, sevkiyat ve iadeler, vb. konulara da değinmek iyi bir fikir. Örneklere aşağıdan göz atın.


1. İpek kirpik kendi kirpiklerimize zarar verir mi?

Doğru yapılan işlemler kendi kirpiklerimize zarar vermez. Yani kirpiklerimize tek tek uygulama yapılır ise hiçbir zararı olmayacaktır.


2. BB Glow uygulaması kullanım süresinde dalga dalga bir görünüm olur mu?

Kullanılan ürünler kalıcı makyajda kullanılan pigmentler veya inceltilmiş fondöten olmadığı için bitkisel mineraller ve bitkilerden üretilmiş mezoterapi ürünü olduğundan kaynaklı vücut tarafından emildiği için aynı miktarda atacaktır.


3. Lifting uygulaması kaç ay kullanılabilir?

Kullanım süresi kullanım şekline bağlıdır. Normal şartlarda 3 ay kalıcılığı olan kirpik lifting eğer çok sıcak su ile yıkanır ve yağ bazlı temizleyiciler, yağlı göz çevresi kremleri kullanılır ise çok daha çabuk düşer.


4. Kalıcı makyaj zararlı mıdır?

Hayır, zararlı değildir. Kullanmakta olduğumuz pigmentler organiktir ve 2 yıl içerisinde vücudumuzu terk edecektir.


5. İğneli epilasyon acılı bir işlem midir?

Kişiden kişiye farklılık gösteren bu kavram acı eğişimizle ilgilidir. Ancak bu işlemin dayanılmayacak bir acısı yoktur.


6. Protez Tırnak, tırnaklarımıza zarar verir mi?

Protez tırnak uygulaması tırnaklarımızın daha güzel, bakımlı bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Protez tırnak uygulaması yapılırken tırnağımızın üzerine koruyucu bir ürün sürülür bu sayede kendi tırnağımıza hiçbir zararı olmayacaktır.


7. Protez tırnak ve kalıcı oje işlemi abdest geçirir mi?

• Protez tırnak uygulaması yapılırken dip kısmından ve yanlardan nokta büyüklüğünde boşluklar bırakılır ise abdestimiz geçerli olacaktır.


8. İpek kirpik üzerine makyaj yapılır mı?

İpek kirpik üzerine rimel uygulanmaz. Diğer makyaj ürünleri kolaylıkla uygulanabilir. Ancak temizleme işleminin ovuşturulmadan ve su bazlı ürünler yardımıyla yapılması gerekir.


9. Lazer epilasyon sonuçları kalıcı mıdır?

Hamilelik, tüylerin bir kısmının geri çıkmasına neden olur. Hormonel bir durum söz konusu olduğunda tüylerde azalma gözlenmez ve tekrardan çıkabilir.


10. Lazer epilasyon uygulamasından sonra işlem yapılacak bölgeye su değdirmek sakıncalı mıdır?

İşlem yapılan bölgeye 12 saat süreyle su değdirilmemelidir.


11. Hangi durumlarda epilasyon uygulanmaz?

Hamilelik durumunda, bronz tenlerde, beyaz, sarı, kızıl ve çok ince tüylerde, sivilce tedaisi gören hastalarda doktur izniyle, kanser hastaların, kalp pili olanlarda, vitiligo ve sedef hastalarına epilasyon uygulanmaz.